Sad Smiles & Ganczarska & Groove Section

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Sędziszów Małopolski, ul. 3-go Maja 36
bilety:

Ganczarska & Groove Section / Sad Smiles

Sad Smiles - Ten zespół ma wszystko: pasję, charyzmatycznego wokalistę, urocze chórki i młodzieńczy, ale bardzo już dojrzały, bunt. "Gówniarze" - pomyślelibyście. A i tekstów, i grania mogą pozazdrościć im niejedni, którzy występują od dekad - pisze o zespole Sad Smiles Oliwia Kopcik w portalu Muzyka Interia.pl. Wygrali Jarocin Festival 2023, wystąpili m.in. na OFF Festivalu Artura Rojka, Great September, Męskim Graniu czy kilku zagranicznych festiwalach, grają alternatywnego rocka.

Ganczarska & Groove Section - Zawieszeni gdzieś między filmowymi przestrzeniami a ciasnym garażem. Wychowani na rock and roll"u i Królu Lwie. Mieszają ze sobą krzyk i spokój, nostalgię i zabawę, wrażliwość i siłę. Niedawno wydali EP Biały Szum.

Ganczarska - autorka tekstów, wokalistka, kompozytorka, producentka muzyki. Absolwentka Produkcji i Realizacji Muzyki w Łodzi oraz Akademii Menedżerów Muzycznych w Warszawie. Wielbicielka kotów, motocyklistka. Autorka i producentka najnowszego utworu Edyty Górniak - I Remember.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Sad Smiles & Ganczarska & Groove Section
artyści:
Sad Smiles, Ganczarska & Groove Section
Spotkanie tych dwóch zespołów na jednej scenie oznacza jedno - ogromną dawkę energii i muzyki. Na grubo ponad dwie godziny powstanie wyjątkowa przestrzeń dla wszystkich, którzy zechcą wsiąść z nami na pokład naszych historii i dźwięków. Zapraszamy do wspólnej podróży! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Koronawirus
podkarpackie

2024-11-17 18:30
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury,...